I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Dendrologicznym na Uniwersytecie Łódzkim

Karolina Milczarska – I miejsce indywidualnie, reprezentacja Technikum Architektury Krajobrazu – I miejsce drużynowo w Wojewódzkim Konkursie Dendrologicznym na Uniwersytecie Łódzkim. Op. M.Gławenda

XXXVI Wojewódzki Konkurs Dendrologiczny odbył się dnia 17 października 2019 roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. W finale wojewódzkim wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice naszego technikum architektury krajobrazu:

– Karolina Milczarska (kl.2TBA) – I miejsce

– Wiktoria Kucharek (kl.3TA) – II miejsce

– Emilia Nastarowicz (kl.2TBA) – III miejsce

Zwycięzcą drużynowym został ZSP nr 1 w Sieradzu. Po raz kolejny zdobyliśmy nagrodę przechodnią w postaci statuetki żubrów, ufundowaną przez Sekcję Dendrologiczną Polskiego Towarzystwa Botanicznego.

Skład naszej drużyny: Karolina Milczarska, Wiktoria Kucharek, Emilia Nastarowicz, Julia Firlit, Magdalena Mucha, Ewelina Świniarska, Aleksandra Subczyńska, Aleksandra Orzechowska, Paulina Ługowska, Marika Paulińska.Op. M.Gławenda