„Wirtualny Dzień otwarty Politechniki Łódzkiej”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Uczniów i Maturzystów na Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Łódzkiej 23 maja w godz. 10:00-12:00.

„Wirtualny Dzień otwarty Politechniki Łódzkiej”

23 maja (sobota) w godzinach 10.00 – 12.00 organizujemy Dzień otwarty w formie relacji na żywo nafb Politechniki Łódzkiej, fb Rekrutacja PŁ i na kanale You Tube.

• przedstawimy, jakie kierunki można studiować na jedynej technicznej uczelni w regionie,
  • pokażemy naszą infrastrukturę oraz możliwości rozwijania swoich pasji w organizacjach studenckich,
  • połączymy się z przedstawicielami Wydziałów Politechniki Łódzkiej,
  • wystąpią przedstawiciele Działu Rekrutacji, w czasie trwania spotkania online będzie można zadawać pytania: o zasady rekrutacji, szczegóły związane z kierunkami, koła naukowe, stypendia, akademiki.
  • dodatkowo, dla Maturzystów przygotowaliśmy specjalne zajęcia z matematyki i fizyki.

Szczegóły dotyczące Dnia otwartego na Politechnice Łódzkiej na bieżącą są publikowane na stronie internetowej: rekrutacja.p.lodz.pl, fb Rekrutacja PŁ oraz kanale You Tube Politechniki Łódzkiej.

Zapraszamy do naszego wydarzenia na fb!

Z wyrazami szacunku, Piotr Binias,Dział Promocji Politechniki Łódzkiejul. ks. I. Skorupki 10/12, B-3, p. 10690-924 Łódź(42) 631 30 10www.p.lodz.pl