Pięciu wspaniałych w powiecie

W elitarnym gronie pięciu szczególnie uzdolnionych uczniów szkół z terenu powiatu sieradzkiego , na pierwszym miejscu znalazła się uczennica klasy IV technikum architektury krajobrazu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu- Wiktoria Maria Kucharek. Wiktoria to zapewne postać znana społeczności szkolnej. Wyróżnia się nie tylko wyjątkową urodą ( tej burzy ognistych loków nie sposób przeoczyć na korytarzu:)).  Jest to sumienna, rzetelna, bardzo kreatywna dziewczyna o rozlicznych zainteresowaniach, poczynając od botaniki, poprzez malarstwo, język norweski, kulturę skandynawską, florystykę, sport…Lista byłaby niezwykle wydłużona, dlatego z uwagi na wrodzoną skromność stypendystki poprzestaniemy na tych wyliczeniach.

Warto podkreślić, że komisja stypendialna w tym roku przyznała stypendia zaledwie  dla pięciu uczniów, poza Wiktorią były to trzy osoby z I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu i jedna z II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu. Tym bardziej czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni.

Wiktorii życzymy dalszych sukcesów, siły, zdrowia i wielu życzliwych ludzi wokół.

Tak trzymaj! 🙂