Zebrania z rodzicami 11.01.2022 wtorek

                                                           

przydział sal

Godz. 16:30

II Tag                                     M. Opora                                                     sala 103

II Te                                        A. Adamczewska                                       sala 20

II TSp                                     A. Kosecka                                                   sala 106

II Tbm                                    M. Szczepaniak                                          sala 49

II b                                          Katarzyna Olembrowska                        sala 110

III Tgi                                     Mirosław Langwerski                               sala 105

III Tgag                                  Agnieszka Pawelec                                    sala 12

III Tge                                    Przemysław Ruczyński                            sala 109

III Tgbm                                Ryszard Trzciński                                       sala 108

III Tgso                                  Nina Sobierajska-Kikowska                    sala 21

III ga                                      Mariusz Maksajda                                     sala IT

III gb                                      Dariusz Rybacki                                         sala 54

III Tsm                                   Dorota Rachwalska                                   sala 114

I Ti                                          Joanna Opora                                             sala 104

III b                                        Monika Jakubowska-Kakała                  sala 48

I Te                                         Włodzimierz Kacprzak                            sala 50

II a                  .                       Anna Kowalska                                          sala 19

Godz. 17:30

III Te                                       Inga Trzcińska                                                        sala 108

III Ti                                        Andrzej Jurkowski                                                sala 106

III Tag                                    Paweł Pawelec                                                       sala 114

III a                                         Dominika Astemberg                                           sala 20

III Tbm                                  Katarzyna Duch                                                     sala 48

I  Tsp                                     Magdalena Klucha                                                sala 104

II Ti                                         Monika Dworczak                                                 sala 50

I Tag                                       Aneta Remiszewska-Grzesiak                            sala 103

I Tbm                                     Katarzyna Leśkiewicz                                           sala 105

I a                                           Radosław Milak                                                     sala 12

I b                                             Agnieszka Chlebicz                                              sala IT