ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI – SALE

                                                                                  

I Ti      – Sylwia Osetek                                                52

I Ta      – Justyna Stefanowicz                                      110

I Tbm  – Agnieszka Paroń                                           12

I Tsm   – Dominika Astemberg                                     109

I Tp     – Małgorzata Wojtas                                        49

I Te      – Mariusz Maksajda                                         20

I Tgs    – Monika Jakubowska-Kakała                          48

II Ti     – Joanna Opora                                               56

II Tbm – Katarzyna Leśkiewicz                                    104

II Te     – Włodzimierz Kacprzak                                  50

II Tsp   – Małgorzata Zalarska-Bednarska                      IN9

II Tag   – Aneta Remiszewska-Grzesiak                        103

III Ti    – Monika Dworczak                             boisko szkolne

III Tbm – Marek Szczepaniak                           boisko szkolne

III Te   – Aleksandra Adamczewska                 boisko szkolne

III Tsp – Anna Kosecka                                               106

III Tag  – Monika Opora                                               patio
IV Ti    – Andrzej Jurkowski                                         55

IV Tag – Paweł Pawelec                                              INK2

IV Te   – Inga Trzcińska                                               patio

IV Tbm – Katarzyna Duch                                             54

IV Tsm – Dorota Rachwalska                                        114

IV Tgi – Mirosław Langwerski                                    105

IV Tgag- Agnieszka Pawelec                                       INK1

IV Tge – Przemysław Ruczyński                      sala gimnastyczna

IV Tgbm – Ryszard Trzciński                                       108

IV Tgso- Nina Sobierajska-Kikowska                           47

I a BS – Dariusz Rybacki                                  sala tenisa stołowego

IIa BS – Radosław Milak                                sala gimnastyczna

IIb BS  – Agnieszka Chlebicz                           sala gimnastyczna

IIIa BS – Anna Kowalska                                            19

IIIb BS – Katarzyna Olembrowska                               patio