Wręczenie Zaświadczeń o wykonywaniu świadczeń wolontariackich

• Dnia 18.10.2022 r. w Izbie Tradycji Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Sieradzu odbyło się wręczenie Zaświadczeń o wykonywaniu świadczeń wolontariackich.

Wyróżnienia, w imieniu zarządu Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Oddział w Sieradzu, naszym wspaniałym wolontariuszom przekazał pan v-ce dyrektor Maciej Mess.

W akcjach charytatywnych w przeciągu roku szkolnego 2021/2022 wzięli udział uczniowie klas:
  • 2 Tag 1. Jankowska Marta 2. Koczyńska Martyna 3. Mikołajczyk Kinga 4 Te 1. Nowak Maciej 2. Stefaniak Błażej 3. Gąsiorowski Kajetan 4. Owczarek Paweł
  • 4 Tbm 1. Jakubczyk Jakub 2. Kowalski Robert 3. Rosiak Eryk 4. Wymysłowski Dominik 5. Orzechowska Zuzanna 6. Trzcińska Maja 7. Ryl Kacper 3 Tag 1. Mizerska Marzena
  • 3 Tbm 1. Andrzejewska Izabela 2. Chmielowska Samanta 3. Juszczak Maksymilian 4. Wawrzyniak Dawid
  • 3 Ti 1. Kaźmierczak Marcel
  • 4 Tsm 1. Palma Kacper 2. Wojciechowski Kacper