Walentynki tuż tuż – Akcja samorządu uczniowskiego

Walentynki to niezwykły dzień w roku, szczególnie dla zakochanych.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 również jest traktowany z wyjątkową szczególnością.

Tego roku ponownie przerwy umilać będzie muzyka puszczana na korytarzach.

Mało tego będzie możliwość zadedykowania komuś utworu oraz pozdrowienia bądź złożenia życzeń drugiej połówce, przyjacielowi i każdej innej osobie!

Poczta Walentynkowa to podstawa szkolnego świętowania, kartki oraz drobne upominki będzie można wrzucać do kartonu, który zostanie wystawiony na jednym z korytarzy, a później upominki zostaną wręczone przez Samorząd Szkolny.

W dniu świętego Walentego droga koleżanko i drogi kolego:

           I – przyjdź do szkoły ubrany w miłości barwy, niech wszystkim w sercu zrobi się jaśniej! Niech czerwony kolor o naszym ulubionym będzie, a może każdy z nas serduszko na sobie nich ma? Będzie to znak zwolnienia z odpytywania, niech ogarnia nas walentynkowa mania!

           II – Na dużej planszy górnego korytarza dopisz wyjątkową dedykacje w formie komentarza, na przerwach twój ukochany lub twoja wybrana docenią z pewnością twoje starania! Akcenty muzyczne umilają czas między lekcjami, zatęsknisz za takimi przerwami.

           III – Walentynkowa Skrzynka od jutra przyjmuje, wypełnij ją życzeniami po brzegi. Niech inne serce uraduje!

            IV – Długą przerwę umilmy wspólnymi siłami rytmami walentynkowej belgijki – skoczny Walenty to akcent bardzo miły dla tych, którzy zatańczą i dla tych którzy będą podpierać ściany, skorzystajmy – takie propozycje mamy!

Z serca dla was –  wszystkich zapraszamy do zabawy 14 lutego w murach naszej szkoły.

Samorząd uczniowski