Akcja „ Z Serca Dla Serca”

Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!

Rozpoczynamy koleją akcję charytatywną w naszej szkole. Tym razem pracujemy na rzecz Fundacji „ Z Serca Dla Serca”, która pomaga dzieciom dotkniętym chorobom nowotworowym i sieroctwem. Za główny cel fundacja przyjęła sobie budowę Domu Hospicyjnego Dla Dzieci, w którym każde dziecko będzie mieć zapewniony najwyższy poziom opieki medycznej, psychologicznej i duchowej, Dom, w którym zamiast sal szpitalnych są prawdziwe, kolorowe pokoje.

Stańmy się pięknym żywym pomnikiem, które tworzą ludzkie serca dla chorych Dzieci.

Zachęcamy do włączenia się w organizację Zbiórki Publicznej na budowę Domu Hospicyjnego. Nasi Szkolni Wolontariusze uruchamiają akcję od 11 marca bieżącego roku (akcja zostanie zamknięta w następnym tygodniu – 18 marca.)

Liczymy na wielkie serca i wielkie gesty.

Samorząd Uczniowski