Drodzy Abiturienci

Drodzy Abiturienci

w dniu dzisiejszym kończycie naukę w naszej szkole. Niestety w związku z epidemią COVID-19 nie zobaczymy się na uroczystym zakończeniu, jak miało to miejsce od wielu lat. Dzisiaj również nie odbierzecie świadectw i nagród za wyróżniającą pracę przez te kilka lat w murach Mechanika.

Żeby zadbać o wasze bezpieczeństwo ustalam harmonogram odbioru świadectw:

  • 27.04 – klasa 3 LO, 4 Ta1, 4 Ta2
  • 28.04 – klasa 4 Ti, 4 Tis
  • 29.04 – klasa 4 Te, 4 Tm

Świadectwa możecie odbierać w godzinach 9-12 w Izbie Tradycji Szkoły. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą kluczyka od szafki oraz książek, które wypożyczyliście ze szkolnej biblioteki. Przed wydaniem świadectwa musicie opróżnić swoją szafkę, oddać kluczyk oraz w/w książki. Pamiętajcie o założeniu maseczek ochronnych oraz o zdezynfekowaniu rąk przed wejściem do szkoły. W szkole przebywać będzie mogło jednocześnie 5 uczniów. Pamiętajcie również o zachowaniu odległości 2 m w przypadku, gdy będziecie czekać w kolejce po świadectwo.

Jeżeli stan epidemiczny pozwoli nam zorganizować uroczyste pożegnanie maturzystów, to odbędzie się ono po maturze pisemnej z matematyki podstawowej. Wtedy też rozdamy nagrody i wyróżnienia.

Z poważaniem

Kluba Michał

Dyrektor

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu