14 X -Dzień Edukacji Narodowej w PZS NR1 w Sieradzu

[panorama id=3653]

Zdjęcie 360: Próba.

Po części oficjalnej … spotkanie młodzieży, nauczycieli, pracowników i emerytów.https://www.youtube.com/watch?v=hNdrCGtWVpM
Film 360 z uroczystości po części oficjalnej

W dniu dzisiejszym świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Dyrektor Michał Kluba przywitał nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, a następnie wygłosił okolicznościowe przemówienie. Ponadto wszystkim pracownikom oraz emerytom Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Sieradzu, pan Dyrektor złożył w swoim imieniu oraz Rady Rodziców życzenia i podziękowania za ciężką i owocną pracę w minionym roku szkolnym. Po wygłoszeniu przemówienia dyrektor Kluba wręczył nagrody nauczycielom. Nagrody otrzymali: Astemberg Dominika, Brzeziecka-Leśniwiecz Karolina, Gmerek Justyna, Jurkowski Andrzej, Kosecka Anna, Legezińska Marta, Mess Maciej, Mikołajczyk-Rusiecka Karolina, Pawelec Agnieszka, Sowała Bożena, Szczepaniak Marek, Szukała Waldemar, Trzcińska Inga. Po części oficjalnej zebrani obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Sieradzu pod przewodnictwem pani Katarzyny Leśkiewicz oraz Anety Remiszewskiej-Grzesiak. Oprawę techniczną koordynowała pani Joanna Opora i panAndrzej Jurkowski.
Ponadto na gitarze grał jeden z nauczycieli – Radosław Milak.

[panorama id=3658]

Zdjęcie 360: Po części oficjalnej.

Zdjęcia Jakub Woźny klasa 1Ti

[panorama id=3661]

Zdjęcie 360: Poczęstunek po części oficjalnej