Wycieczka do Ogrodzieńca.

21-22.10 miała miejsce wycieczka do Ogrodzieńca. W pierwszym dniu odbył się „Spacer przez epoki” z przewodnikiem. Uczestnicy wycieczki zwiedzili gotycko-renesansowy zamek, drewnianą słowiańską osadę na Górze Birów, jaskinię u stóp Birowa oraz bunkry poniemieckie z 1944 roku przy Suchym Połciu. Niezapomnianą atrakcją był pełen wrażeń i dreszczyku emocji wieczór z duchami. Podczas nocnego zwiedzania zamku przewodnik zabrał grupę uczniów w podróż po zakamarkach ruin, opowiadając owiane legendą i szczyptą grozy historie…. W drugim dniu uczniowie zobaczyli makiety zamków i warowni w „Parku Miniatur”. Odbyli lekcję poprzez udział w doświadczeniach prezentujących podstawowe prawa fizyki oraz odwiedzili „Dom Legend i Strachów”. Uczniom towarzyszyła dobra zabawa, wielkie emocje i ciągła adrenalina!
Gotycko-renesansowy zamek w Ogrodzieńcu