Samorząd uczniowski rusza z kolejną akcją!

Opatrzyliśmy ją sztandarowym hasłem – „Magia szlachetnym gestów na przedświąteczną radość”. Nie odkładajmy pomocy „na jutro”. Bądźmy zespołem fundacji szlachetnych gestów. Tym razem na naszą pomoc czeka 1,5 roczny Mikołajek i zaledwie 2-letni Wiktorek. Mikołaj choruje na złośliwego raka guzy zaatakowały oczka dziecka. Potrzebne są kontrolne wizyty w USA. Koszt przelotów i chemioterapii to gigantyczna kwota… Drugi z chłopców już od pierwszego miesiąca życia choruje za to na atopowe zapalenie skóry. Ma żywe, sączone rany na całym maleńkim czułku… , których każdego dnia jest więcej. Ból sprawia dziecku nawet tak proste – jakby się wydawało proste – ubieranie… Chłopczyk jest zakwalifikowany na leczenie  w specjalistycznej klinice we Francji, ale to znów kosztuje…

Możemy pomóc ! Bo UMIEMY ! I Chcemy !

Przedstawiciele S.U będą odwiedzać klasy podczas lekcji, natomiast w najbliższy piątek Szkolny Kiermasz ! Uzyskane fundusze trafią na rzecz Fundacji Szlachetny Gest. Wybudzać w sobie św. Mikołaja można już od jutra…