Mechanik przywitał Wiosnę na sportowo!

W poniedziałek 21 marca 2022r.  w popularnym „Mechaniku” odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Sieradzu, Pana Michał Kluby. W rozgrywkach rywalizowało ponad 100 uczniów z 16 zespołów klasowych. Aby uzyskać awans do Turnieju Głównego zespoły musiały przejść przez wcześniejsze kwalifikacje. Drużyny rywalizowały w 2 grupach systemem każdy z każdym, a następnie systemem pucharowym o poszczególne miejsca.

Rozgrywki wygrała klasa III TGE, która w wygrała 4 z 5 meczów turniejowych. W finale „Elektrycy” po zaciętej walce pokonali „Mechatroników” z klasy IV TME. Nagrodę MVP Turnieju otrzymał Mateusz Kozłowski z klasy III TGE.

Drużyna III TGE  wystąpiła w składzie: Mateusz Ograbek, Damian Dobrzyński, Mateusz Mańkowski, Mateusz Kozłowski, Damian Gawron, Dominik Wawrzyniak, Mateusz Nowak, Ernest Wojdyła. 

 Organizatorami Turnieju byli Nauczyciele wychowania fizycznego.

Klasyfikacja końcowa:

  1. III TGE
  2. IV TME
  3. IV TBA
  4. IV TGO
  5. II TI
  6. III TI
  7. II TSP
  8. I B